Gimnastyka Słowiańska

Opis zajęć

Gimnastyka słowiańska to zestaw 27 ćwiczeń przeznaczonych dla kobiet. Podczas zajęć ćwiczymy wybrane 7 pozycji. Jest to dobra praktyka dla ciała i ducha-wzmacnia i delikatnie rozciąga, a jednocześnie wspaniale odpręża i relaksuje. Regularna praktyka pomaga lepiej poznać własne ciało, poprawia ruchomość stawów, wyciąga kręgosłup i polepsza postawę oraz łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego. Pozwala rozbudzić i pielęgnować kobiecość. Gimnastyka wycisza, jednocześnie pobudzając kreatywność i witalność. Na moich zajęciach znajdziesz elementy muzykoterapii oraz lekkiego, rozluźniającego stretchingu. Będąc zafascynowana różnymi nurtami gimnastyki słowiańskiej, wplatam niektóre rzeczy do mojej praktyki.

O instruktorze

Instruktorka gimnastyki słowiańskiej w tradycji białoruskiej, zafascynowana również innymi nurtami. Gongsterka, filolog języka angielskiego, zakochana w lnie i w szyciu, starająca się żyć jak najbliżej Matki Ziemi. Uwielbiam pracę z ciałem i kontakt z ludźmi.

Adresaci zajęć

Zapraszam Panie w każdym wieku do dołączenia do naszego Kobiecego Kręgu. Kondycja czy rozciągnięcie nie mają znaczenia.

Harmonogram zajęć

2021/2022

czwartki o godz. 18.00

Koszt zajęć

20 zł-pojedyncze wejście

60 zł-karnet 4 wejść

Zapisy

Ze względu na ograniczoną ilość osób na sali uprzejmie proszę o kontakt przed zajęciami:

email: zorya.bochnia@gmail.com, tel. 662 641 675, FB: @ZoryaBochnia

Dodatkowe informacje

Ćwiczymy bez biustonoszy (lub w miękkim biustonoszu sportowym, bez fiszbinów), najlepiej w długiej spódnicy lub sukience, boso (można w skarpetkach). Dobrze jest zabrać ze sobą koc lub chustę. Ćwiczymy na matach (ze względu na obecną sytuację uprzejmie proszę o przynoszenie własnych, w razie braku są dostępne 3).

Przejdź do treści