Chór kameralny „Salt Singers”

Opis zajęć

Bocheński Chór Kameralny „Salt Singers” działa od 2004 roku w Miejskim Domu Kultury w Bochni. Tworzą go pasjonaci muzyki, zarówno amatorzy, jak i absolwenci szkół muzycznych. Wszyscy kochają muzykę i śpiew. Chór Salt Singers wykonuje bardzo różnorodny repertuar. Zespół koncertuje na terenie całej Polski, a także poza za granicami naszego kraju. Współpracuje z chórami zespołami z Krakowa i Bochni. Koncertował w Filharmonii Warszawskiej z Grażyną Brodzińską i Andrzejem Lampertem. Chór często występował z Krakowską Młodą Filharmonią pod dyrekcją Tomasza Chmiela. Brał udział
w przedsięwzięciu „Nowa Huta, dlaczego nie?” prowadzonym przez Lidię Jazgar z zespołem Galicja. Występował ze znanymi artystami jak: Zbigniew Wodecki, Janusz Radek, Beata Rybotycka, Magdalena Steczkowska, Hanna Banaszak, Jacek Wójcicki, Przemysław Branny, Marta Bizoń, Renata Przemyk, zespół Skaldowie czy Amadeo Minghi. Chór miał też przyjemność wystąpić w Bułgarii w Kiten na festiwalu Balkan Folk Fest.

O instruktorze

Maciej Kozłowski – dyrygent, absolwent Wydziału Dyrygentury Chóralnej oraz Wydziału Teorii Muzyki Akademii Muzycznej w Krakowie. W latach 2001-2009 asystent chórmistrza Opery Krakowskiej, a obecnie muzyk Filharmonii Krakowskiej i pedagog Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

Adresaci zajęć

Wszyscy , którzy chcą śpiewać i choć trochę potrafią to robić

Harmonogram zajęć

2022/2023

Wtorki godz. 19.45 – 21.15

Środy godz. 19.45 – 21.15

Koszt zajęć

brak

Zapisy

Tel. 606 370 282

saltsingers@gmail.com

bochenskichorkameralny@googlegroups.com

Dodatkowe informacje

FB

https://saltsingers.wixsite.com/saltsingers

Galeria zdjęć

Przejdź do treści