JDC Dance Studio

O NAS:

Nasze logo symbolizuje naszą relacje z ludźmi, to nieustający uśmiech.
Pragniemy by taniec łączył wszystkich ludzi z pasją .

W BOCHNI JESTEŚMY od 10 LAT – www.JDCDance.pl

Studio tańca JDC powstało w 2009r. Z inicjatywy Andrzeja Starowicza. Studio to jednak dla nas zbyt wąska nazwa, wolimy być określani jako rodzina. JDC FAMILY to przyjaciele, to miłośnicy tańca, to ludzie których łączy jeden cel – ciągły rozwój. Nie boimy się ciężkiej pracy, kochamy spędzać dnie i noce na sali, szczycimy się hektolitrami potu zostawionego na treningach. Wszystko to jednak potrafimy umiejętnie połączyć z dobrą zabawą. Nie zamykamy się na świat, lubimy nowe doznania, wszędzie potrafimy odnaleźć inspirację.

JDC FAMILY powstała na solidnych fundamentach – wzajemnym szacunku, przyjaźni i pasji jaką jest taniec. Jeśli chcesz być jednym z nas – nic prostszego ! Zadzwoń, napisz maila, przyjdź. Czekamy na Ciebie !

INSTRUKTORZY:

Andrzej Starowicz: Twórca całego zamieszania, szef wszystkich szefów. Dla Niego nic nie jest niemożliwe. Tata rodziny liczącej ok.500 osób. Ponad 15-letnie doświadczenie taneczne sprawia, że dla nas wszystkich jest niedoścignionym wzorem. Zaraża energią i uśmiechem, dzieci wprost Go kochają ! Łączy w sobie rolę tancerza, nauczyciela, pedagoga, managera, organizatora, mentora, czasem nawet filmowca, fotografa i projektanta. Można by rzec, że to prawdziwy człowiek renesansu. Siła JDC FAMILY tkwi w Jego właśnie osobie. A jeśli myślicie, ze nic Was w życiu już nie zaskoczy, to znaczy, że nie znacie Andrzeja Starowicza !

Katarzyna Nowakowska: to najbardziej pomocna osoba na świecie ! Prawa ręka szefa, najdłużej ze wszystkich związana z JDC FAMILY. Uczy zarówno jazzu, jazz funku jak i hip hopu. Wszechstronność zyskała dzięki ciężkiej pracy i niesamowitej koncentracji na rozwoju. Nie boi się nowych wyzwań, zatańczy zarówno radosną panią mikołajową, japońską gejszę jak i dziewczynę z blokowisk. Jest prawdziwą sceniczną bestią. Brała udział między innymi w trasie koncertowej „Ich3”, projektach „Disco pod gwiazdami” i „Roztańczony PGE Narodowy”, była asystentką Blak’e McGrratha przy pól-finale programu YCD 8.

Zapraszamy do działu SPEKTAKLE, gdzie możecie zobaczyć jakie przedstawiania wystawiliśmy do tej pory. Każdy z nich realizowany był z pomocą profesjonalej ekipy (na co dzień współpracującej z Telewizją Polską).
https://www.youtube.com/watch?v=soy2qcfEtDw


Jazz Dance Center – Andrzej Starowicz

wtorki godz. 15.00 – 17.00

czwartki godz. 14.30-20.30

piątki godz. 14.30-18.30

Zapisy pod tel. 695 673 290


Przejdź do treści