Indywidualne lekcje śpiewu

Opis zajęć

Indywidualne zajęcia wokalne. Czas zajęć to 45 minut, opcjonalnie 30 minut lub godzina. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku. W przypadku lekcji dla dzieci są to w głównej mierze zajęcia umuzykalniające . W trakcie spotkania wykonujemy ćwiczenia, które rozwijają słuch dziecka oraz poczucie rytmu. Pracujemy nad prawidłowym oddechem oraz dykcją .Dziecko uczy się powtarzać wysokości dźwięków oraz konkretnych linie melodycznych. Zajęcia dla dorosłych podzielić można na cześć techniczna, skupioną na prawidłowej emisji głosu oraz na cześć interpretacyjną, gdzie pracujemy nad emocjonalnym aspektem piosenek. Indywidualne lekcje śpiewu są przeznaczone są dla osób, które chcą poprawić swoją emisje głosu, rozwiązać problemy głosowe poprawić jakoś swojego śpiewania jak i dla osoba, które po prostu chcą świetnie się bawić, śpiewając.
Na zajęcia mogą przyjść osoby na każdym etapie nauki- zarówno Ci którzy dopiero zaczynają przygodę z muzyka jak i Ci, którzy są już bardziej zaawansowani.

O instruktorze

Beata Ryś studentka Wydziału Muzyki w Rzeszowie, na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa – wykonawstwo wokalne. Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu w klasie wokalu. Uczestniczka wielu kursów oraz szkoleń w zakresie emisji głosu w tym: Pedagogika wokalna XXI wieku – Stowarzyszenie Wokalistów Mix Międzynarodowe seminarium GŁOS – CIAŁO- EKSPRESJA Szkolenie „Ocena funkcjonalna traktu ustno – twarzowego. Mioterapia podejście autorskie” z Eweliną Mendalą Kwoczek Oraz wiele innych kursów i szkoleń miedzy innymi z Melissą Cross, Kim Chandler,Kubą Badachem, Dominiką Płonką, Barbarą Sambor. Jako wokalistka czynnie koncertująca na krakowskim rynku muzycznym, ale nie tylko. Współtworzy zespół ACO, w którym pisze swoją autorska muzykę. Pracuje w szkole krakowskiej szkole musicalu House Of Art, prowadząc zespoły wokalne oraz prowadzi swoje studio wokalne Ryśpiewka.

Adresaci zajęć

Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku.

Harmonogram zajęć

Godziny zajęć ustala się indywidualnie z instruktorem.

Koszt zajęć

Lekcja 45 min. – 75 zł

Lekcja 1 h – 90 zł

Karnety:

10 x 1 h – 750 zł

10 x 45 min – 600 zł

5 x 1 h – 400 zł

5 x 45 min – 325 zł

Zapisy

tel. 791 180 094

Przejdź do treści