Taniec towarzyski – M.Czechowska-Gauden

Opis zajęć

Taniec Towarzyski wspaniale wpływa na rozwój dzieci. Kształtuje postawę, muzykalność, uczy wytrwałości, wspomaga rozwój społeczny i koordynację ruchową. Najmłodsze dzieci rozpoczynają swoją przygodę od tańca ludowego łączonego z zabawami ruchowymi, ćwiczeniami ogólnorozwojowymi oraz elementami tańca towarzyskiego i strechingu. Zajęcia dzieci starszych i młodzieży są ukierunkowane na technikę tańca towarzyskiego przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni odpowiedzialnych za sylwetkę oraz rozciąganiu w celu powiększenia zakresów ruchu.

Klub Tańca Towarzyskiego „Regis” działa nieprzerwanie od 1986 r. Został założony przez Jana i Barbarę Czechowskich, aktualnie prowadzony jest przez Jana Czechowskiego z córkami oraz instruktorami będącymi jego wychowankami.

O instruktorze

Magdalena Czechowska – wychowanka klubu SKT Regis w Bochni, swoją karierę kontynuowała w Krakowie zdobywając najwyższą krajową klasę taneczną, szkoląc się u mistrzów Polski i Europy. Współpracowała między innymi z Operą Krakowską, Januszem Józefowiczem i telewizją TVN. Z wykształcenia jest psychologiem sportowym.

Adresaci zajęć

Zapraszamy dzieci i młodzież od 6 do 18 lat.

Harmonogram zajęć

Zapisy

adres e-mail: regisbochnia@gmail.com

tel. 796-396-989

Przejdź do treści