Wakacje z firmą KreaTech w MDK w Bochni

maj 18, 2022

Zapraszamy na wakacje Inteligentne miasto, które odbędą się w dniach 25.07-29.07.2022 r. w Miejskim Domu Kultury w Bochni.
Inteligentne miasto to półkolonia podczas której uczestnicy zajęć zamienią się w prawdziwych LEGO architektów, projektując i konstruując miasto przyszłości z wykorzystaniem mechanizmów i rozwiązań LEGO. Grupowa praca na różnych zestawach pozwoli na stworzenie dużej makiety obrazującej miasto, w którym każdy z nas chciałby zamieszkać. Oprócz klocków LEGO nie zabraknie także elementów elektronicznych i kolorowych ozdobników, wykonanych własnoręcznie przez dzieci.  
Wakacje Inteligentne miasto to:–robotyka (konstruowanie i programowanie robotów i mechanizmów do wspólnej makiety miasta),–elektronika (tworzenie układów elektrycznych, wykorzystując diody, tworzące oświetlenie miasta),–projektowanie 3D (modelowania trójwymiarowych obiektów, przygotowanie do druku i druk 3D),–zajęcia manualne (projektowanie własnej koszulki, zajęcia tematyczne),–zajęcia ruchowe (zajęcia na świeżym powietrzu, gry i zabawy),–odwiedziny specjalnego gościa ( Robot NAO odwiedzi naszych kursantów, z którymi się pobawi i porozmawia),-warsztaty z edukacyjnej wersji gry Minecraft,-eksperymenty i doświadczenia (ciekawe warsztaty z zakresu chemii i fizyki),-atrakcje przygotowane przez firmę KreaTech,tematyczne zagadki i zadania.
 Zapisy i informacje: https://kreatech.pl/polkolonie/wakacje2022/

Zapraszamy!


Data: 25.07-29.07.2022

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Bochni (ul. Regis 1)

Temat przewodni: Inteligentne miasto

Godziny zajęć: 9:00 – 15:30 ( z dodatkową możliwością przyprowadzenia od 8:00 a odbioru o 16:00)

Przejdź do treści