Mozart u św. Pawła

Requiem W. A. Mozarta zostanie wykonane przez trzy chóry, solistów i orkiestrę w kościele św. Pawła Apostoła w Bochni w najbliższą sobotę 21 maja 2022 roku o godzinie 18. Koncert oratoryjny poświęcono pamięci św. Jana Pawła II.

Requiem wykonają chóry: Gaudium z Brzeska, Salt Singers z Bochni i Dominanta z Krakowa oraz soliści Gabriela Świerczek-Kurowska (sopran), Magda Niedbała-Solarz (mezzosopran), Sławomir Biernat (tenor) i Piotr Kwinta (bas), śpiewakom będzie towarzyszyła orkiestra Krakowska Młoda Filharmonia.

Projekt zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Bochni, Stowarzyszenie Kulturalne Bocheński Chór Kameralny Salt Singers, Stowarzyszenie „Nasze dzieci” otrzymał wsparcie finansowe Województwa Małopolskiego.