Spektakle teatrzyku „Bochenek”

Miejski Dom Kultury zaprasza na premierę swojego teatrzyku dziecięcego „Bochenek”, który pod kierunkiem Dominiki Czarneckiej działa od roku 2010. Na przestrzeni lat wykształcił silną grupę, która odnosiła sukcesy na Przeglądach Teatrów Dziecięcych w Małopolsce. Tamci aktorzy wyrośli już ze swoich ról i przyszli nowi. Scenariusze do przedstawień pisze sama instruktorka, czasem korzystając z bogatej literatury dziecięcej Tuwima i Brzechwy. Tegoroczny spektakl powstał na podstawie znanych wierszyków tworząc ciekawą i zabawną fabułę.

Młodsza grupa „Mały Bochenek” wystąpi z przedstawieniem zatytułowanym „Zoo”, starsza grupa „Duży Bochenek” przedstawi „Plotki”. Dla większości dzieci jest to absolutny debiut sceniczny.

Spektakl odbędzie się 4 czerwca 2022 w sobotę. o godz. 12.00.

Zapraszamy całe rodziny, wstęp jest wolny.