„Niemy Kelner” w bocheńskim Oratorium

29 września 2022 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Oratorium św. Kingi na spektakl pt. „Niemy Kelner” w reżyserii Wojciecha Malajkata z Piotrem Szwedesem i Mikołajem Roznerskim w rolach głównych.

Mikołaj Roznerski i Piotr Szwedes, Niemy Kelner

– „Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.

Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce’a Willisa? Tarantino odrobił lekcje… My je sprawdzamy… Wy ocenicie… Dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.

Komedia, groteska, thriller – decyzja należy do Was.

Zapnijcie pasy… Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru.”

Autor: Harold Pinter

Reżyseria: Wojciech Malajkat

Obsada:

Piotr Szwedes

Mikołaj Roznerski

Spektakl 29.09.2022 godz. 19.00 Oratorium św. Kingi

Cennik:

Parter:            120,00 zł od osoby                100,00 zł od osoby – grupa co najmniej 20 osób

Balkon:           90,00 zł od osoby                  80,00 zł od osoby – grupa co najmniej 20 osób

Bilety do kupienia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w godz. od 8.00 do 16.00

oraz w kasie kina Regis w godzinach jej pracy.