Jesienne selfie – konkurs

Miejski Dom Kultury w Bochni przygotował propozycję dla amatorów konkursów przeprowadzanych w cyberprzestrzeni. Aby wziąć udział w konkursie „Jesienne selfie”, należy wybrać ciekawy jesienny motyw (pejzaż, kompozycję kwiatów, liści itp.) zrobić sobie na jego tle lub z nim zdjęcie i wraz z wypełnioną kartą uczestnictwa przesłać na adres: konkurs.mdkbochnia@gmail.com w terminie do 31 października 2022 do godz. 12. Konkurs dotyczy zarówno indywidualnych osób, jak i całych rodzin, grup przyjaciół, przedszkolaków czy uczniów jednej klasy.

Regulamin konkursu i karty zgłoszenia dostępne są poniżej.

Nagrodą w konkursie będzie publikacja prac na oficjalnej stronie domu kultury, w kolejnym numerze Kroniki Bocheńskiej (wybrane prace) oraz ich wydruków na słupach reklamowych MDK (publikacja będzie opisana imieniem i nazwiskiem autora).