KULTURALNE GRANIE 2021

Trzecią – ostatnią część koncertu „Kulturalne granie 2021” stanowią cztery utwory nagrane przez artystów tworzących projekt „Furman”.

Posłuchać i obejrzeć można utwory znane choćby z koncertu zagranego na Dni Bochni w 2019 roku, czy umieszczone na kanale youtube Marcina Furmańskiego, ale też całkiem nową piosenkę „Co rano wstaję”.

Ogromną zaletą tej części „Kulturalnego grania 2021” jest to, że muzycy wykonali autorskie utwory z mądrymi tekstami i muzyką, do jakiej już przyzwyczaili swoją publiczność, a która bywa nazywana „bocheńskim brzmieniem” czy „bocheńskim rockiem”.

W projekcie „Furman” udział wzięli: Marcin Furmański (wokal), Barbara Furmańska(wokal), Wojciech Famielec (bas), Maciej Famielec (gitara), Piotr Lekki (gitara), Adrian Marzec (perkusja) oraz gościnnie: Gabriela Fortuna – Młody Talent 2020 (wokal), Robert „Sierściu” Mastalerz (wokal), Sławek Puka (perkusja).

Zapraszamy na kanał Miejskiego Domu Kultury w serwisie youtube.