Sekcje MDK

W nowym sezonie Miejski Dom Kultury proponuje bogatą ofertę zajęć: taneczne, wokalne, teatralne,
naukę gry na instrumentach, plastyczne, fotograficzne, modelarstwo, szachy, robotykę, grafikę
komputerową, warsztaty z językiem angielskim, warsztaty architektoniczne, klub seniora, szycie
artystyczne. W MDK działają też dwa chóry. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych, a w
przypadku zajęć prowadzonych w systemie indywidualnym możliwe jest ustalenie innych terminów.


Kółko plastyczne – Bernadetta Gawąd
poniedziałki i wtorki, godz. 16.00-17.30 – pięcio- i sześciolatki
środy, godz. 15.00-15.45 – czterolatki
środy i czwartki, godz. 16.00-17.30 – I-III klasa
piątki, godz. 16.00-17.30 – IV-VI klasa
Bocheński Chór Kameralny Salt Singers – Maciej Kozłowski
wtorki, godz. 19.30-22.00
środy, godz. 19.30-22.00
Chór Złota Jesień – Marcin Korbut
piątki, godz. 14.00-16.00
Indywidualne lekcje śpiewu – Sara Rynowska
od poniedziałku do piątku – termin do ustalenia z instruktorką
Nauka gry na perkusji – Sławek Puka
od poniedziałku do piątku – termin do ustalenia z instruktorem
Nauka gry na perkusji – Andrzej Klima
od poniedziałku do piątku – termin do ustalenia z instruktorem
Nauka gry na keyboardzie – Jan Dobrzański
od poniedziałku do piątku – termin do ustalenia z instruktorem
Nauka gry na gitarze – Bartłomiej Rajski
poniedziałki, wtorki i piątki – godzina do ustalenia z instruktorem
Warsztaty muzykowania tradycyjnego – nauka gry na instrumentach
skrzypce – Jerzy Grzesik
heligonka – Marcin Korbut
od poniedziałku do piątku – termin do ustalenia z instruktorami
Pracownia muzyczna – sala prób dla zespołów
od poniedziałku do soboty – terminy do uzgodnienia
Sekcja teatralna BOCHENEK – Dominika Czarnecka
poniedziałki, godz. 16.30-17.30 – 0-IV klasa
poniedziałki, godz. 17.45-19.15 –V-VIII klasa
Młodzieżowa Sekcja Fotograficzna – Przemysław Konieczny
wtorki, godz. 17.00-18.30
Akademia Architektury - Bartłomiej Pochopień, Sonia Łysek
warsztaty dla młodzieży od 13. roku życia
wtorki, godz. 15.30-17.00
COOLturalnie po angielsku – warsztaty dla uczniów klas IV-VIII – Aleksandra Fortuna-Nieć

Warsztaty zachęcające do wspólnego odkrywania świata filmu, sztuki, mediów i literatury połączonego z
nauka języka angielskiego
co dwa tygodnie, środy (od 3 października), godz. 15.30-17.00
zajęcia pokazowe - otwarte 26 września 2018 r. godz. 15.30
Rozmówki COOLturalne – warsztaty dla uczniów szkół średnich – Aleksandra Fortuna-Nieć
Warsztaty rozwijające umiejętność argumentowania i wyrażania opinii w języku angielskim
co dwa tygodnie, środy (od 3 października), godz. 17.00-18.30
zajęcia pokazowe - otwarte 26 września 2018 r. godz. 17.00
Ognisko Baletowe – Adam Kawa
poniedziałki, godz. 16.00-18.15
środy, godz. 16.00-18.15
Sekcja Tańca Orientalnego AMAR – Agnieszka Gicala
poniedziałki, godz. 18.00-19.30
Jazz Dance Center – Andrzej Starowicz
wtorki, godz. 15.00-18.00
czwartki, godz. 14.30-19.30
piątki, godz. 14.30-18.30
Taniec towarzyski dla dorosłych – Jan Czechowski
wtorki, godz. 20.15-21.45
Taniec towarzyski dla dzieci – Magdalena Czechowska-Gauden
wtorki, godz. 18.30.-20.00
Cardio-Hi-Fit – Barbara Łosik
poniedziałki, godz. 20.00-21.00
środy, godz. 19.00-20.00
piątki, godz. 19.00-20.00
Hi-Fit Pilates – Barbara Łosik
poniedziałki, godz. 19.00-20.00
środy, godz. 20.00-21.00
piątki, godz. 20.00-21.00
Klub Modelarstwa Lotniczego – Grzegorz Data
wtorki, godz. 17.00-19.30
czwartki, godz. 17.00-19.30
Dziecięca Sekcja Szachowa – Michał Mirski
poniedziałki, godz. 17.00-18.00
piątki, godz. 17.00-18.00
Kreatech – zajęcia z robotyki i grafiki komputerowej
co druga sobota od 29 września, godz. 17.00-19.00
pierwsze zajęcia pokazowe - otwarte
Warsztaty szycia – Raisa Nazarowa
dwudniowe warsztaty (piątek godz. 17.000-21.00, sobota godz. 10.00-14.00)
najbliższe terminy:
19-20.10.2018 r.
26-27.10.2018 r.
zajęcia pokazowe 21.09.2018 r. godz. 17.00-19.00

Dyskusyjny Klub Filmowy Maciste
raz w miesiącu
Ilustrowana Muzyką Historia Rocka
wykład red. Jerzego Skarżyńskiego w piątki, raz w miesiącu
Planszówkowa Bochnia
gry planszowe i karciane, raz w miesiącu (druga sobota miesiąca)
Szczegółowych informacji udziela sekretariat Miejskiego Domu Kultury przy ul. Regis 1, czynny od
poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, tel. 14 611 69 35, kom. 784 683 895.

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2