Ulepimy dziś bałwana! – konkurs rozstrzygnięty

Wykorzystując śnieżną aurę Miejski Dom Kultury w Bochni ogłosił konkurs na ulepienie bałwana. Mieszkańców Bochni nie trzeba było namawiać do wyjścia z domów i wspólnej zabawy na śniegu. Na konkurs nadesłali bardzo pomysłowe, autorskie wersje bałwanów.

Postanowiono przyznać po dwa I, II i III miejsca, doceniając kreatywność, estetykę, nakład pracy, poczucie humoru, ale także ciekawe sfotografowanie ulepionego obiektu.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsca

Adrian Zoworka

Gabrysia Mroczek

II miejsca

Grupa „Orły” 6-latki z przedszkola z Nowego Wiśnicza

Małgorzata Majewska

III miejsca

Martin Kowalik

Kacper i Kamil Serafin

Zdjęcia nagrodzonych prac zostały rozplakatowane na słupach ogłoszeniowych domu kultury. Doceniając starania i kreatywność pozostałych uczestników konkursu ich prace także rozplakatowaliśmy na słupach w naszym mieście. Relacja z konkursu ukaże się w lutowym wydaniu Kroniki Bocheńskiej. Poniżej prezentujemy zdjęcia pozostałych, ulepionych na konkurs bałwanków.

Galeria pozostałych prac