Trzy kolory – wyniki konkursu

Konkurs  plastyczny „Trzy kolory Bochnia” ogłoszony przez Miejski Dom Kultury w Bochni z okazji 770. rocznicy lokacji miasta został rozstrzygnięty. Zadaniem uczestników było  utrwalenie na papierze swojego ulubionego motywu bocheńskiego przy użyciu  jedynie trzech kolorów. Partnerem konkursu jest firma Werner Kenkel.

Zwycięskie projekty zostaną użyte do stworzenia niepowtarzalnych materiałów promocyjnych miasta, zostaną przeniesione na materiały reklamowe np. torby, plecaki.

Na konkurs wpłynęło 90 prac. Komisja konkursowa w składzie: Jan Flasza, Przemysław Konieczny, Jarosław Stec, zgodnie z regulaminem przyznała 3 równorzędne nagrody główne i 5 wyróżnień. Otrzymują je:

Michał Paduch  kl. II b Zespół Szkół nr 2

Lena Bełz  kl. V c Szkoła Podstawowa nr 4

Wiktor Wojcieszek  kl. VII c Szkoła Podstawowa nr 4

Rozalia Bukowska  kl. I b  Szkoła Podstawowa nr 5

Nikodem Mucha  kl. II a  Szkoła Podstawowa nr 4

Alicja Stokłosa  kl. VI b  Szkoła Podstawowa nr 1

Aleksandra Bober  kl. VII a  Szkoła Podstawowa nr 7

Oliwia Dziedzic  kl. II b  Zespół Szkół nr 2

Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 3 maja 2023 r o godz. 15.30 podczas Majówki w Parku Rodzinnym Uzbornia.

Wszystkie nadesłane prace można oglądać w Miejskim Domu Kultury od 4 do 30 maja 2023.