Selfie z wiosną

Dom kultury zachęcał bochnian do utrwalania pierwszych oznak wiosny ogłaszając konkurs fotograficzny pt. „Selfie z wiosną”. Wiosenny pejzaż czy kwiatowa kompozycja okazały się wdzięcznym tłem do autoportretów. Na konkurs wpłynęło ponad 50 prac, spośród których wyłoniono zdobywców dwóch pierwszych, dwóch drugich i dwóch trzecich miejsc, wyróżnienia przyznano pięciu osobom.

I miejsca

Patrycja Ferenc

Ewa Piela

II miejsca

Dezyderiusz Tkaczyk

Kamil Banach

III miejsca

Julia Ponikau

Emilia Cebula

Michalina Marmuzek

Nina Dzierwa

Julia Marszałek

Julia Mroczek

Weronika Kłosowska

Konkurs przeprowadzono online, ponieważ domy kultury, decyzją rządu spowodowaną epidemią COVID-19, wciąż pozostają zamknięte i możliwy jest tylko wirtualny kontakt z publicznością. Nagrodzone prace podpisane imieniem i nazwiskiem wykonawcy/wykonawców można obejrzeć na stronie internetowej a ich wydruki na słupach reklamowych MDK.