Podróże na ekranie – Rzym i egipska oaza

W najbliższy czwartek 9 listopada 2023 r. o godz. 18.00 w dużej sali kina Regis odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Podróże na dużym ekranie”.

Tym razem będzie można obejrzeć obrazy dwojga a w zasadzie trojga autorów: debiutującego Sławomira Usarza „Rzymskie obrazki. Impresje z podróży” oraz znanego już „ekranowym podróżnikom” duetu Lucyny i Zdzisława Wawszczyków „Oaza Siwa. Opowieść o podróży poza utartymi szlakami”.

Autorzy pokazanych do tej pory w ramach cyklu prezentacji zawiązali Bocheński Klub „Videofani” działający jako sekcja Miejskiego Domu Kultury. Klub, w zamyśle jego inicjatorów, ma umożliwić amatorom fotografii i filmowania obejrzenie relacji z wypraw widzianych oczami innych podróżników jak i pokazanie własnych filmów lub prezentacji z ciekawych miejsc.

Spotykania klubowe odbywają się regularnie, co drugi miesiąc w pierwszą jego środę. Naprzemiennie ze spotkaniami klubowymi odbywają się seanse w ramach cyklu „Podróże na dużym ekranie”, tak więc kolejne spotkanie klubowiczów odbędzie się 6 grudnia 2023 r. szczegóły na stronie MDK w zakładce „sekcje” oraz ba fejsbukowym profilu Klubu.

Przejdź do treści