MDK-warsztaty z grafiki

Plakat informujący o naborze na szkolenie z "Projektowania graficznego z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych"

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza dzieci i młodzież w wieku 10-14 lat do udziału w warsztatach z projektowania graficznego. Zajęcia będą prowadzone online, rozpoczną się w marcu 2021 r.

W trakcie szkolenia „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych” będzie można poznać zasady projektowania wizualnego oraz dostępne narzędzia umożliwiające tworzenie projektów graficznych. Uczestnicy nauczą się jak dopasowywać kolory i czcionki, jak legalnie pozyskiwać grafiki i zdjęcia do własnych projektów. Opanują umiejętność przygotowywania materiałów graficznych do druku, a także zapisywania ich w odpowiednich formatach. Dodatkowo poznają czym jest prawo autorskie i skąd pozyskiwać bezpłatne, legalne materiały do pracy.

Nabór na warsztaty potrwa do 28 lutego 2021 r.

Zajęcia prowadzone będą online przez platformę teams.

Zaplanowano 16 spotkań: 1 organizacyjne (45 min.) i 15 warsztatowych (90 minut każde).

Zajęcia będą się odbywać we wtorki i czwartki w godzinach 16.30-18.00

Ilość miejsc: 10

Planowane rozpoczęcie warsztatów: 9 marca 2021 r.

Poniżej znajdują się deklaracja i oświadczenie uczestnika, które po wypełnieniu i podpisaniu należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury w Bochni, czynnego codziennie w godz. 8.00 – 16.00.

Deklarację i oświadczenie dla dzieci poniżej 13 r.ż. wypełnia rodzic / opiekun prawny, natomiast deklarację i oświadczenie dla dzieci powyżej 13 r.ż. wypełnia sam zainteresowany.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie www.siecnakulture.pl

Warsztaty organizowane są w ramach programu „Sieć na Kulturę”.