Laurka dla króla

plakat informujący o konkursie "Laurka dla króla"

Z okazji Bocheńskiego Dnia Króla Kazimierza Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza do udziału w konkursie plastycznym przeprowadzanym online. Tym razem zachęcamy do stworzenia laurki – kartki imieninowej dla króla Kazimierza Wielkiego.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba wykonać laurkę/kartkę/prezent dla króla w formacie minimum A3, sfotografować się z wykonaną pracą i przesłać zdjęcie razem z wypełnioną kartą uczestnictwa na adres konkurs.mdkbochnia@gmail.com w terminie do 1 marca do godz. 10.00.

W konkursie może wziąć udział każdy, prace mogą być dziełem zbiorowym lub indywidualnym. Nagrodą będzie publikacja zdjęć zwycięskich prac na oficjalnej stronie domu kultury, w kolejnym wydaniu Kroniki Bocheńskiej oraz rozplakatowanie ich na słupach ogłoszeniowych MDK (plakaty będą opatrzone imieniem i nazwiskiem autora).

UWAGA !!! NOWY ADRES E-MAIL DO NADSYŁANIA PRAC

konkurs.mdkbochnia@gmail.com