Kulturalne Granie 2022 na żywo

Muzycy podczas koncertu. Bochnia.

Do serwisu YouTube trafił właśnie ostatni utwór nagrany podczas koncertu „Kulturalne Granie 2022”, wykonywana przez Big Bit Kid piosenka „Retro”. Tymczasem już 3 maja części spośród 14 utworów spod szyldu tegorocznego „Kulturalnego Grania” będzie można posłuchać na żywo w amfiteatrze na Uzborni. Rozpoczęcie zaplanowano ok. godz. 17.30.

Podczas koncertu wykonywanego akustycznie wystąpią zespoły: 4Szmery (Grzegorz „Gabi” Gruca, Robert „Sierściu” Mastalerz, Jacek Szwed, Arek Kluczewski, Andrzej Tabor) i PiS (Piotr Lekki, Robert „Sierściu” Mastalerz), duety: Barbara Furmańska i Arkadiusz Kluczewski, Krzysztof Lelek i Gabriela Fortuna. Ponadto w roli gości zagrają lub zaśpiewają: Wojciech Zwierniak, Piotr Lekki, Sławek Puka, Gabriela Fortuna.

Dzieciom i młodzieży z sekcji muzycznych MDK: Ninie Dzierwie, Marii Kałuzińskiej, Partycji Przygodzie, Kalinie Wojtalik, Pawłowi Burzyńskiemu (wokaliści – instruktorka Beata Ryś), Klaudii Król, Kamilowi Królowi (gitarzyści – instruktor Bartłomiej Rajski); Magdalenie Bej, Szymonowi Waśkowiczowi (perkusiści – instruktor Sławomir Puka) towarzyszyć będą Paweł Lekki (gitara basowa) i Wojciech Zwierniak (klawisze).