Kulturalne granie 2021 cz.2.

Kulturalne granie plakat 2

W kolejnej odsłonie koncertu” Kulturalne granie 2021” nagranego 20 stycznia 2021 r. w kinie Regis proponujemy utwory wykonane przez zdobywczynię tytułu „Młody Talent 2020” Gabrielę Fortunę oraz przez duet PiS, również w poszerzonym składzie.

Gabriela Fortuna pry akompaniamencie Piotra Lekkiego wykonała znany jazzowy standard „Autumn Leaves” (różni wykonawcy) muz. Joseph Kosma, sł. Jacques Prevert gitara Piotr Lekki, wokal Gabriela Fortuna “Młody Talent 2020”.

Przedsmak muzycznych doznań, jakie niesie recital duetu Piotr Lekki i Robert „Sierściu” Mastalerz daje utwór Whitesneake wykonany w składzie powiększonym o sekcję rytmiczną: Sławomir Puka na perkusji i Paweł Lekki na gitarze basowej.

„Is this Love” muz. i sł. David Coverdale, John Sykes (Whitesneake), gitara Piotr Lekki, gitara basowa Paweł Lekki, perkusja Sławomir Puka, wokal Robert „Sierściu” Mastalerz.

„Changes” sł. Geezer Butler, muz. O.Osbourne/T.Iommi/G.Butler/B.Ward (Black Sabbath) gitara Piotr Lekki, wokal Robert „Sierściu” Mastalerz.

Kolejne utwory wykonane przez PiS już wkrótce zamieścimy w serwisie youtube, a w trzeciej części koncertu Marcin Furmański i Przyjaciele.