Koncert Piotr Polok Band

Koncert odwołany, będziemy informować o nowym terminie koncertu. Za utrudnienia przepraszamy.

PIOTR POLOK BAND wykonuje autorski repertuar w stylistyce poezji śpiewanej, nie omijając innych gatunków muzycznych. Założycielem zespołu jest Piotr Polok. Pochodzący z Pszowa a mieszkający od wielu lat w okolicach Bochni artysta, wywodzi się z nurtu piosenki poetyckiej…Tworzy muzykę do wierszy współczesnych poetów polskich min. Małgorzaty Borzeszkowskiej, Kazimierza Nowackiego (kuzyn Edwarda Stachury),Stanisława Kałkusa, Marka Monikowskiego…opisujących w sposób niebanalny otaczającą nas rzeczywistość. Od początku istnienia zespołu współpracuje z Joanną Giemzowską-Pilch, skrzypaczką, która przez 20 lat współtworzyła wraz z MARKIEM GRECHUTĄ zespół ANAWA oraz współpracowała m.in z Ireną Santor i miała znaczący wpływ na brzmienie pierwszej płyty GRZEGORZA TURNAUA ,,Nie dzieje się nic „. Zespół PIOTR POLOK BAND, ma na koncie koncerty m.in. w Warszawie, Krakowie, Bochni, Brzesku, Pszowie… W październiku 2020 zagrał autorski koncert w legendarnej PIWNICY POD BARANAMI w Krakowie. Wystąpił podczas międzynarodowego koncertu organizowanego przez Polonię na Ukrainie oraz ,,CHMIELOWISKU,, w Kalnicy w Bieszczadach. Jesienią 2020 na zaproszenie producentów programu muzycznego MINI JACK wystąpił w TVP KATOWICE. Zespół PIOTR POLOK BAND wydał minialbum pt. ,,Po swojemu ” i jest w trakcie nagrywania materiału na płytę.

Skład zespołu:

-Piotr J. Polok- śpiew, gitara, harmonijka.

– Joanna Giemzowska-Pilch – skrzypce.

-Jakub Tota- instr. klawiszowe.

– Maciej Famielec – gitara.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Bochni ul. Regis 1. Nr tel. 14 611 69 35 , 695 356 692.

Sala Kameralna

Miejski Dom Kultury w Bochni