Kariera zawodowa dla mieszkańców Bochni 50+

To już ostatnie miesiące, kiedy można skorzystać z dotacji na szkolenia w ramach projektów Kierunek Kariera Zawodowa. Wojewódzki Urząd Pracy zachęca wszystkich, którym dotąd nie udało się, lub nie próbowali sięgnąć po dotację na szkolenia. Specjalnie z myślą o mieszkańcach Bochni, którzy ukończyli 50 rok życia zorganizowano możliwość skorzystania z usługi doradczej, która jest pierwszym krokiem do otrzymania dofinansowania. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Kierunek Kariera (pociagdokariery.pl) i wybrać usługę doradczą w formie spotkania z doradcą zawodowym w Bochni w Miejskim Domu Kultury – zaplanowane są dwa terminy: 17 marca 2023 w godzinach 8.00-13.00 oraz 24 marca 2023 w godzinach 12.00-17.00.

Dlaczego warto skorzystać z tej propozycji:

1. bo najlepszy moment na działanie jest teraz!
  2. bo można otrzymać prawie 4300 zł dotacji, za którą można zrobić m.in. kursy kadrowo – płacowe, informatyczne, językowe, prawa jazdy, operatora koparki i ładowarki, F-gaz, kosmetyczne, fryzjerskie, gromerskie, krawieckie, florystyczne, z branży medycznej i wiele innych, więcej informacji na stronie https://kierunek.pociagdokariery.pl/

W razie pytań można skontaktować się z pracownikiem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, który zajmuje się rekrutacją w Projekcie Kierunek Kariera, tel. 511 762 466 email: katarzyna.lis@wup-krakow.pl;