Przyjazna pielęgnacja i masaż niemowląt – hit czy kit?

15 lipca w godz.17-18.30 zapraszamy na pierwsze spotkania z cyklu „Dobry początek” – spotkania dla kobiet w ciąży i ich osób bliskich! Będziemy poruszać tematy ważne dla przyszłych rodziców – między innymi kwestie opieki nad dzieckiem, wyprawki, praw kobiet w okresie okołoporodowym, możliwych form wsparcia w ciąży, porodzie i połogu…

W ramach pierwszego spotkania zapraszamy przyszłych rodziców do przyglądnięcia się, jak to zrobić, żeby zasady podnoszenia, noszenia, odkładania itp. były dla Was ułatwieniem a nie utrudnieniem. Monika, Zaufana Położna, pokaże Wam, jak poradzić sobie z maleńkim wiotkim ciałkiem, żeby opieka nad Waszym Skarbem była czystą przyjemnością 🙂

Zapraszamy do zabawy dotykiem i odkrywania, jak cudownym lekarstwem na codzienne małe-wielkie nieszczęścia naszych pociech, mogą być nasze dłonie. W ramach warsztatu zaprezentujemy między innymi masaż antykolkowy! Tą część spotkania poprowadzi Wanda – instruktor masażu Shantala.

Spotkania odbywać się będą cyklicznie, są darmowe, ale wymagane są zapisy.

Dla uczestniczek przewidujemy drobne upominki

Zapisy: kontakt@zaufanapolozna.pl lub 509 494 676

Spotkanie poprowadzą:
Monika Wiśniewska – Zaufana Położna – położna, doradczyni laktacyjna, pomaga rodzicom w rozpoznawaniu potrzeb ich dzieci.

Wanda Hałuniewicz – Lawendowa wiedźma – doradca noszenia w chustach, instruktor masażu Shantala, doula oferująca wsparcie okołoporodowe (w tym edukacja, rytuały, przygotowanie do hipnoporodu), Strażniczka Rodzić po Ludzku, prywatnie żona, mama trójki dzieci i entuzjastka życia blisko natury.

@zaufanapolozna
@lwiedzma