Procedury bezpieczeństwa w MDK na czas pandemii COVID-19

Poniżej znajdą Państwo niezbędne dokumenty dotyczące procedur bezpieczeństwa w Miejskim Domu Kultury w Bochni. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie dla naszego wspólnego dobra. Do pobrania (w formacie PDF)  umieszczone są poniżej oświadczenia, które należy  wypełnić przed zajęciami i  dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury.

Wzory oświadczeń są również dostępne u instruktorów.

Dotyczy : zajęć wokalnych, kółka plastycznego , sekcji fotograficznej, coolturalnie po angielsku, sekcji teatralnej, modelarstwa, szachowej, chóru Złota Jesień oraz Salt Singers.

Pozostałe zajęcia odbywające się w  Miejskim Domu Kultury według wytycznych prowadzących.

Uprasza się o poruszanie się po budynku Miejskiego domu Kultury w maseczka ochronnych, dostępne są również dla Państwa przy wejściach głównych płyny dezynfekcyjne.