Niedziela na Uzborni

Miejski Dom Kultury w Bochni oraz Miejskie Przedszkole nr 1 w Bochni zapraszają w najbliższą niedzielę 9 czerwca 2024 r. do amfiteatru na Uzbornię na program przygotowany przez przedszkolaki. Rozpoczęcie o godz. 15.

Podczas tego popołudnia swój program artystyczny zaprezentują dzieci z dwóch grup Miejskiego Przedszkola nr 2 w Bochni:

– grupa IV – 5-6 latki, zaprezentuje taniec pt. „Twist”, młodych artystów przygotowały panie Patrycja Sowa i Agata Gajewska.
– grupa V – 5-6 latki, zaprezentuje tańce pt. „Cudny moment”” i „HAFANANA”, przedszkolaki przygotowały panie Małgorzata Cieśla i Barbara Balicka.
Występy zakończy piosenka wykonana wspólnie przez dzieci z obydwu grup pt. „Góry do góry” (Małe TGD).

Program artystyczny przygotowany przez Miejskie Przedszkole nr 2 w Bochni

Amfiteatr Parku Rodzinnego Uzbornia