Miejski Dom Kultury ogłasza sprzedaż używanego instrumentu – kontrabasu

Informacja o sprzedaży składników majątku ruchomego zakwalifikowanych jako majątek zbędny Miejskiego Domu Kultury w Bochni.

Miejski Dom Kultury, ul. Regis 1, 32-700 Bochnia ogłasza sprzedaż używanego instrumentu – kontrabasu.

W skład zestawu wchodzą:

• kontrabas
  • smyczek
  • pokrowiec materiałowy miękki czarny

Sprzedaż dotyczy całego zestawu (nie pojedynczych składników)

Cena minimalna sprzedaży: 750,00 zł netto (922,50 zł brutto).

Oględzin sprzętu można dokonać w dni robocze w godz. 8.00 – 16.00 w terminie 1-7 grudnia 2020 r.

Ofertę cenową zapakowaną w kopertę (opakowanie) należy zaadresować:

Miejski Dom Kultury,

ul. Regis 1,

32-700 Bochnia

i oznaczyć: Oferta na zakup używanego instrumentu – kontrabasu” nie otwierać do dnia 10 grudnia 2020 r. do godz. 12.00

Oznakowane w ten sposób oferty należy składać osobiście, lub nadesłać pocztą do Miejskiego Domu Kultury do dnia 8 grudnia 2020 roku, do godz. 10.00. (w przypadku nadesłania ofert drogą pocztową decyduje data stempla pocztowego).

Otwarcie ofert i rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 10 grudnia 2020 r. o godz. 12.00.

Oferta powinna zawierać:

• określenie Oferenta (nazwa lub imię i nazwisko)
  • datę sporządzenia, określenie przedmiotu oferty, proponowaną cenę nabycia cyfrowo i słownie podpis Oferenta
  • oświadczenie o treści: „Oświadczam, że zapoznałem się ze stanem sprzedawanego sprzętu / ponoszę odpowiedzialność za skutki wynikłe z rezygnacji z oględzin*. Zapoznałem się z warunkami zawartymi w ogłoszeniu i akceptuję ich treść.

*niepotrzebne skreślić.

Sprzęt zostanie sprzedany temu Oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę, ale nie niższą, niż cena minimalna.

W przypadku złożenia dwóch lub więcej równoważnych kwotowo ofert zakupu, zostanie wybrana oferta złożona z wcześniejszą datą i godziną.

Sprzedający wystawi sprzedającemu fakturę VAT.

Nabywca jest zobowiązany zapłacić cenę nabycia wg ww. faktury, nie później niż 14 dni od daty jej wystawienia.

Wydanie zakupionego sprzętu Nabywcy następuje niezwłocznie po zapłaceniu kwoty nabycia, na podstawie podpisanego protokołu przekazania.

Koszty związane z odbiorem sprzętu ponosi Nabywca.

Miejski Dom Kultury zastrzega sobie prawo do unieważnienia sprzedaży bez podania przyczyny oraz do powiadomienia o wyborze oferty tylko zwycięskiego Oferenta.

Osobą uprawnioną do kontaktu jest:

Anna Kocot-Maciuszek, e-mail: mdkbochnia@gmail.com, tel. 14 611 69 35.