Sensoplastyka®

Opis zajęć

Sensoplastyka® to zajęcia ogólnorozwojowe i przestrzeń do nieskrępowanej zabawy dla małych i dużych. To okazja do zanurzenia się w mnogości faktur, tekstur, barw i zapachów z wykorzystaniem bezpiecznych produktów spożywczych. Podczas zajęć stymulujemy wszystkie zmysły i wpływamy na rozwój połączeń nerwowych w mózgu. Im jest ich więcej, tym „łatwiej” nam się myśli i sprawniej przebiegają wszelkie procesy analizy i syntezy w umyśle zarówno małego dziecka jak i osób dorosłych. Dlatego Sensoplastyka® to nie tylko przestrzeń twórcza, zapraszająca do kreatywnego myślenia i samodzielnej eksploracji świata, ale również optymalny rozwój całego organizmu. Dodatkowo zajęcia działają na uczestników relaksująco i korzystnie wpływają na stan umysłu.

O instruktorze

Nazywam się Weronika Kucharska, z wykształcenia jestem nauczycielem Wychowania Przedszkolnego i trenerem marki Sensoplastyka®. Prowadzę najbardziej brudzące i relaksujące zajęcia kreatywne, podczas których wpieram rozwój sensomotoryczny, poznawczy i rozwój kompetencji przyszłości. Prywatnie mama, miłośnik gór i włóczykij.

Adresaci zajęć

Rodzice/opiekunowie z dziećmi w wieku 6 miesięcy – 5 lat

Dzieci w wieku 6 – 10 lat

Harmonogram zajęć

poniedziałek, godz. 14.00: dzieci w wieku 6 – 10 lat

środa, godz. 10.00: rodzice/opiekunowie z dziećmi w wieku 6 miesięcy – 5 lat

Koszt zajęć

120 zł/miesiąc

Zapisy

Tel. 512 687 570

sensoplastyka.bochnia@gmail.com

Dodatkowe informacje

Na zajęcia przychodzimy w „strojach roboczych”, przeznaczonych do ubrudzenia i z kompletem ubrań na zmianę. Nie używamy tzw. odzieży ochronnej, fartuchów itp.

Galeria zdjęć

Przejdź do treści