Zajęcia w MDK

Od października w MDK ruszyły pełną parą zajęcia dla dzieci i dorosłych. Dom kultury proponuje szeroki wachlarz zajęć: taneczne, wokalne, teatralne, naukę gry na instrumentach, plastyczne, fotograficzne, modelarstwo, szachy, robotykę, grafikę komputerową, klub seniora. Działają w nim dwa chóry: Złota Jesień (seniorzy) i Bocheński Chór Kameralny Salt Singers (dorośli). Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych a w przypadku zajęć prowadzonych w systemie indywidualnym możliwe jest ustalenie innych terminów.

 

Kółko plastyczne – Bernadetta Gawąd

poniedziałki godz. 16.00 - 5-6 latki

wtorki godz. 16.00 - 6 latki i 7 latki

środy

godz. 15.00 - 4 latki

godz. 16.00 I -III klasa

czwartki godz. 16.00 - IV-V klasa

piątki godz. 16.00 - gimnazjum

 

Grupa teatralna BOCHENEK – Dominika Czarnecka

środy:

godz. 16.30 – 17.15 MAŁY BOCHENEK (5-8 lat)

godz. 17.15 – 19.00 BOCHENEK (9-12 lat)

 

Indywidualne lekcje śpiewu – Sara Rynowska

od poniedziałku do piątku - termin do ustalenia z instruktorką

 

Bocheński Chór Kameralny SALT SINGERS - Maciej Kozłowski

wtorki godz. 19.00-21.30

środy godz. 19.00-21.30

 

Chór ZŁOTA JESIEŃ – Maria Korody-Chrzan

środy godz. 15.00-17.00

 

Nauka gry na perkusji – Sławek Puka

od poniedziałku do piątku - termin do ustalenia z instruktorem

 

Nauka gry na perkusji – Andrzej Klima

od poniedziałku do piątku - termin do ustalenia z instruktorem

 

Nauka gry na keyboardzie – Jan Dobrzański

od poniedziałku do piątku- termin do ustalenia z instruktorem

 

Nauka gry na gitarze – Bartłomiej Rajski

wtorki i piątki - godzina do ustalenia z instruktorem

 

Nauka gry na gitarze basowej – Wojtek Famielec

od poniedziałku do piątku - termin do ustalenia z instruktorem

 

Pracownia muzyczna – sala prób dla zespołów

od poniedziałku do soboty – terminy do uzgodnienia

 

Klub Modelarstwa Lotniczego – Grzegorz Data

Klub Droniarzy – Grzegorz Data

wtorki godz. 17.00-19.30

czwartki godz. 17.00-19.30

 

Sekcja Szachowa – Edward Dorociński

poniedziałki godz. 17.00-18.00 – dzieci

godz. 18.00-22.00 - dorośli

piątki godz. 17.00-18.00 – dzieci

godz. 18.00-22.00 - dorośli

 

Młodzieżowa Sekcja Fotograficzna – Przemysław Konieczny

wtorki godz. 17.00-18.30

 

Ognisko Baletowe – Adam Kawa

poniedziałki godz. 16.00-19.30

środy godz. 16.00-19.30

 

Sekcja Tańca Orientalnego AMAR - Agnieszka Gicala

poniedziałki godz. 18.00-19.30 – taniec w kręgu

19.30-20.30 – zespół AMAR

 

Jazz Dance Center – Andrzej Starowicz

wtorki godz. 15.00-20.00

czwartki godz. 14.30-19.30

piątki godz. 14.30-19.30

 

Taniec towarzyski – Jan Czechowski

Poniedziałki lub środy godz. 15.00-16.00 - dzieci

wtorki godz. 20.00 - 21.30 - dorośli


Hi-Fit Fitnes – Barbara Łosik

poniedziałki godz. 19.30-20.30

środy godz. 19.30-20.30

piątki godz. 19.30-20.30

 

Hi-Fit Pilates – Barbara Łosik

poniedziałki godz. 20.30

piątki godz. 20.30

 

KREATECH – zajęcia z robotyki i grafiki komputerowej

co druga sobota począwszy od 17 września godz. 17.00-19.00

 

Dyskusyjny Klub Filmowy MACISTE

raz w miesiącu

 

Szczegółowych informacji udziela sekretariat MDK przy ul. Regis 1, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16., tel. nr 14 611 69 35, kom. 784 683 895

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • Logo 2