SYNAPSY- spotkanie informacyjne w Bochni

Małopolski Instytut Kultury zaprasza do Miejskiego Domu Kultury w Bochni na spotkanie dotyczące bezpłatnych szkoleń oraz możliwości otrzymania dotacji na realizację projektu z zakresu edukacji kulturowej dla dzieci i/lub młodzieży. Spotkanie odbędzie się 9 lutego o godz. 14. w sali kameralnej MDK i będzie połączone z warsztatami pt. „Atrakcyjne działania dla dzieci i młodzieży – jak to robić?”.

Jesteś nauczycielem, edukatorką, animatorem, artystką, samorządowcem, aktywistką społeczną? Pracujesz w szkole podstawowej, w szkole średniej, w szkole artystycznej, w ośrodku kultury, w organizacji pozarządowej, w środowisku lokalnym lub jako niezależny animator? Zależy Ci na tworzeniu mądrych i nowoczesnych działań z dziećmi i młodzieżą, na realizowaniu projektów, dzięki którym młodzi ludzie rozwiną swoje umiejętności twórcze i kompetencje społeczne? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu i miej możliwość otrzymania środków na realizację projektu edukacji kulturowej dla dzieci i/lub młodzieży? zachęcają pracownicy MIK. - Zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego powiemy co zrobić by wziąć udział w trzeciej edycji SYNAPS – programu rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce.

Spotkanie będzie połączone z warsztatem pt.: „Atrakcyjne działania dla dzieci i młodzieży – jak to zrobić?”.

Program

1. Prezentacja: Czym jest program Bardzo Młoda Kultura 2016–2018 i jak wygląda jego małopolski komponent Synapsy – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce, a także w jaki sposób można wziąć w nim udział (w warsztatach i w konkursie projektów edukacji kulturowej)

2. Warsztat: „Atrakcyjne działania dla dzieci i młodzieży – jak to zrobić?”

„Synapsy – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce” jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura 2016–2018 oraz środkom z budżetu Województwa Małopolskiego.

SYNAPSY - spotkanie organizacyjne i warsztaty

Miejski Dom Kultury w Bochni, ul. Regis 1, sala kameralna

9 lutego 2018 r. godz. 14.00


Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2