SEKCJA TAŃCA ORIENTALNEGO „AMAR”

Sekcja Tańca Orientalnego zaprasza KOBIETY na zajęcia TAŃCA W KRĘGU oraz zapisy do Zespołu Tańca Orientalnego „AMAR”:

Termin: poniedziałki:

  • g. 18.00 – 19.30 – TANIEC W KRĘGU
  • g. 19.30 – 20.30 – Zespół Tańca Orientalnego „AMAR”

Pierwsze zajęcia: poniedziałek 18.09.2017.
Miejsce: mała sala taneczna, I piętro MDK, ul. Regis 1.
Zapisy u instruktora przed zajęciami; ilość osób w grupie - min. 6, max. 12; dołączać można cały czas.
Instruktor Agnieszka Gicala - kontakt - tel. 503 098 513, agicala@onet.pl

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.
***

Sekcja Tańca Orientalnego „AMAR”

TANIEC W KRĘGU dla KOBIET:

TANIEC W KRĘGU to zajęcia dla KOBIET w każdym wieku – a szczególnie dla kobiet, które czują się dojrzałe.
Ćwiczymy tańce choreograficzne stworzone w oparciu o tańce kobiet różnych kultur, dostosowane do potrzeb grupy, m.in. taniec cygański, taniec brzucha, elementy flamenco, bollywood. Kurs w roku szkolnym 2017/2018 skupi się na początku na tańcach bardziej medytacyjnych, wydobywających subtelność kobiety – z woalami i świecami (lampionami) oraz na relaksacyjnej improwizacji.


Staramy się poszerzać zakres i swobodę ruchu ciała oraz świadomość bycia w przestrzeni, wyrabiać wyczucie rytmu, muzyki i prawidłową postawę. Zajęcia łączą dążenie do piękna ruchu tanecznego z miłością do orientalnych rekwizytów tanecznych, strojów, tkanin i biżuterii, które wykorzystujemy do tańca.


Chętne uczestniczki mogą jednocześnie dołączać do Zespołu Tańca Orientalnego „AMAR”, który ma zajęcia bezpośrednio po TAŃCU W KRĘGU.
Zajęcia są otwarte – można dołączyć w każdej chwili; nie jest potrzebne żadne doświadczenie taneczne.
Potrzebny wygodny strój (mile widziana długa spódnica); obuwie: baletki lub inne miękkie buty na płaskim obcasie. Można też tańczyć boso.

Zespół Tańca Orientalnego „AMAR”
Sekcja Tańca Orientalnego „AMAR” ogłasza nabór do zespołu tanecznego. Zaproszenie do zespołu skierowane jest do obecnych i przyszłych uczestniczek zajęć z TAŃCA W KRĘGU, który stanowi jego przygotowanie taneczne. Zajęcia Zespołu odbywają się bezpośrednio po TAŃCU W KRĘGU.


Zespół, założony przez Agnieszkę Gicalę – jego choreografa, instruktora i opiekuna, działa przy Miejskim Domu Kultury w Bochni od 2011 roku. Zgodnie ze swoją nazwą, ma w repertuarze taniec orientalny, czyli m.in. tańce cygańskie, taniec brzucha, taniec bollywood (oparty na tańcach indyjskich) oraz elementy tańca flamenco.

Zespół bierze udział w imprezach kulturalnych w Bochni i poza nią; szczyci się też częstym udziałem w akcjach charytatywnych.

 

KLUB MODELARSTWA LOTNICZEGO JDC DANCE STUDIO INDYWIDUALNE LEKCJE ŚPIEWU – Sara Rynowska Perkusja - Sławek Puka GITARA KLASYCZNA - ELEKTRYCZNA - AKUSTYCZNA SEKCJA TAŃCA ORIENTALNEGO „AMAR” FITNESS MŁODZIEŻOWA SEKCJA FOTOGRAFICZNA KÓŁKO PLASTYCZNE TANIEC TOWARZYSKI – Jan Czechowski OGNISKO BALETOWE CHÓR ZŁOTA JESIEŃ SEKCJA SZACHOWA TEATR DZIECIĘCY „BOCHENEK” BOCHEŃSKI CHÓR KAMERALNY „SALT SINGERS” ROBOTYKA – KREATECH PERKUSJA - ANDRZEJ KLIMA PILATES WARSZTATY SZYCIA Nordic Walking

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2