ROBOTYKA – KREATECH

Zajęcia cykliczne będą organizowane w co drugą sobotę począwszy od 3 października 2020 r. w godzinach 17:00-19:00.

26 września w godzinach 17:00-19:00 odbędzie się darmowe spotkanie pokazowe.

Z racji tego, że pierwsze zajęcia będą zwolnione z opłaty prosimy zgłaszać dzieci wczesniej - ilość miejsc jest ograniczona.

Dwa przedziały wiekowe 5-7 lat i 8-16 lat.

W ramach wolnych miejsc istnieje możliwość dopisania do grupy w trakcie semestru.

Planowany rozkład zajęć:

październik- 3.10; 17.10; 31.10;
listopad- 14.11; 28.11;
grudzień- 12.12;
styczeń- 9.01; 23.01;
luty-6.02

 

O firmie i zajęciach:

Firma KreaTech realizuje projekt stworzony przez młodych inżynierów, pasjonatów robotyki i grafiki, którzy próbują zaszczepić w uczestnikach zafascynowanie nowymi technologiami, robotyką, programowaniem, grafiką oraz zmienić stereotyp mówiący o tym, iż nauki ścisłe są nudne i trudne do opanowania. Zajęcia prowadzone są zgodnie z zasadą dydaktyki praktycznej, tym samym wpisują się w nurt nowoczesnej edukacji.

Naszą pasją są nowoczesne technologie związane z grafiką i robotyką. Zamiłowanie to wykorzystujemy w budowie profesjonalnych robotów czy realizacji grafik. W ciekawy i nowatorski sposób przekazujemy zdobytą wiedzę młodym pokoleniom na prowadzonych przez nas zajęciach.

Jest to nauka połączona z zabawą, zawierająca elementy matematyki, fizyki, informatyki i języka angielskiego. Pokazujemy dzieciom, że nauka przedmiotów ścisłych i języka obcego nie musi być nudna i trudna. Wiedza zdobyta podczas zabawy jest najlepiej przyswajalna. Nasze autorskie programy realizujemy w oparciu o najnowocześniejsze metody dydaktyczne.

Usługi edukacyjne skierowane są głównie do dzieci, młodzieży i rodziców świadomych potrzeby rozwoju edukacyjnego swoich pociech oraz realiów obecnego rynku pracy. Uwzględniamy w sposób pośredni rozwój kluczowych technologii dla gospodarki kształcąc i rozwijając pasję związaną z naukami technicznymi w młodych ludziach.

Uczestnicy naszych szkoleń w przyszłości bazując na przekazanej przez nas wiedzy będą tworzyć elitę małopolskiej kadry IT, robotyki, automatyki oraz grafiki. Obecnie na rynku występuje duże zapotrzebowanie na inżynierów i specjalistów IT i według opinii ekspertów ta tendencja będzie się dalej utrzymywać. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie stwarzamy atrakcyjne warunki do tego, aby młodzież w Polsce już od najmłodszych lat mogła rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Kiedy nie prowadzimy zajęć edukacyjnych, realizujemy najróżniejsze zlecenia graficzne oraz projektujemy i budujemy roboty usługowe.

Dlaczego zajęcia KreaTech:

-wykwalifikowana i doświadczona kadra

-nowatorski program edukacyjny z indywidualnym podejściem do dzieci

-organizowane ciekawe konkursy i zabawy

-nauka logicznego myślenia i kreatywności

-nauka konstruowania i programowania robotów

-nauka języka angielskiego

-możliwość kontynuacji zajęć

Zapraszamy do polubienia nas na facebooku.

https://www.facebook.com/KreatywniTechnologicznie

Kontakt:

poczta@kreatech.pl

www.kreatech.pl

Tel. 533116674

………………………………………………………………………………………..

Robotyka – Kreatech (podstawówka i gimnazjum) www.kreatech.pl

co druga sobota (od 29.09.2018) w godz. 17.00-19.00

………………………………………………………………………………………..

JDC DANCE STUDIO ZAJĘCIA WOKALNE – Beata Ryś Perkusja - Sławek Puka GITARA KLASYCZNA - ELEKTRYCZNA - AKUSTYCZNA SEKCJA TAŃCA ORIENTALNEGO „AMAR” FITNESS MŁODZIEŻOWA SEKCJA FOTOGRAFICZNA GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA KÓŁKO PLASTYCZNE TANIEC TOWARZYSKI – Jan Czechowski CHÓR ZŁOTA JESIEŃ SEKCJA SZACHOWA TEATR DZIECIĘCY „BOCHENEK” BOCHEŃSKI CHÓR KAMERALNY „SALT SINGERS” ROBOTYKA – KREATECH PERKUSJA - ANDRZEJ KLIMA PILATES WARSZTATY SZYCIA KLUB MODELARSTWA LOTNICZEGO COOLturalnie PO ANGIELSKU AKADEMIA ARCHITEKTURY

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2