WARSZTATY SZYCIA

 

Jesienny harmonogram Warsztatów szycia w MDK Bochnia:

✅ 19/09/2019 - od 16.30 do 18.30 - Warsztaty Szycia dla dzieci

Nowe zajęcia, stworzone z myślą o Młodych Projektantach.
Zajęcia są skierowane dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Będą organizowane 2 razy w miesiącu w czwartki, w godzinach 16.30-18.30. Trwają pełne 2 godziny. Udostępniamy wszystkie materiały i narzędzia. W programie Warsztatów szycie: poduszek, piórników, rozmaitych torb, maskotek, ubrań. Cena 50 złotych.

  

✅ 20-21/09/2019 - piątek 17-21, sobota 10-14
Warsztaty szycia dla Początkujących

Rozpoczynamy kolejny sezon Warsztatów szycia w MDK Bochnia!
Zajęcia są skierowane zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z szyciem, tak i chcących uporządkować i pogłębić swoją krawiecką wiedzę.
Od stycznia 2017 roku, kiedy to wprowadziliśmy Warsztaty Szycia w MDK, nauczyłam szyć około 200 osób! I żadna Kursantka nie opuściła zajęć bez samodzielnie uszytych projektów. Szyć każdy może!!!

Warsztaty podzielone są na 5 etapów. Każdy etap trwa 8 godzin i odbywa się raz w miesiącu w weekendy - piątek od 17 do 21 i sobota od 10 do 14.
W programie Warsztatów
Etap 1 - nauka szycia na maszynie domowej i owerloku, Kursantki wykonują 3 projekty, w trakcie szycia których przyswajają ogrom wiedzy - jak prawidłowo kroić, szyć prosto, po łukach, naszywanie aplikacji, koronek, tasiemek, wszywanie zamka krytego.
Etap 2 - nauka tworzenia form. Szycie spódnic - z koła, pół koła i prostej podstawowej
Etap 3 - nauka korzystania z gotowych form. Szycie bluz na podstawie wykrojów Burdy i Ottobre
Etap 4 - szycie sukienek. Estetyczne wykończenie wyrobów.
Etap 5 - szycie płaszczy. Wszywanie podszewki.

☑️ Informacje i zapisy 607 36 39 03
raisa.nazarowa@gmail.com

JDC DANCE STUDIO ZAJĘCIA WOKALNE – Beata Ryś Perkusja - Sławek Puka GITARA KLASYCZNA - ELEKTRYCZNA - AKUSTYCZNA SEKCJA TAŃCA ORIENTALNEGO „AMAR” FITNESS MŁODZIEŻOWA SEKCJA FOTOGRAFICZNA KÓŁKO PLASTYCZNE TANIEC TOWARZYSKI – Jan Czechowski OGNISKO BALETOWE CHÓR ZŁOTA JESIEŃ SEKCJA SZACHOWA TEATR DZIECIĘCY „BOCHENEK” BOCHEŃSKI CHÓR KAMERALNY „SALT SINGERS” ROBOTYKA – KREATECH PERKUSJA - ANDRZEJ KLIMA PILATES WARSZTATY SZYCIA KLUB MODELARSTWA LOTNICZEGO COOLturalnie PO ANGIELSKU AKADEMIA ARCHITEKTURY

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2