Młode Talenty 2018

Do 20 kwietnia można zgłaszać swój udział w przeglądzie „Młode Talenty 2018”. Tegoroczna edycja konkursu podobnie jak w minionych latach będzie stanowić powiatowe eliminacje do festiwalu „Talenty Małopolski 2018”. W ten sposób Miejski Dom Kultury chce umożliwić utalentowanym dzieciom i młodzieży zaprezentowanie się na szczeblu wojewódzkim.

Warto zapoznać się z Regulaminem Przeglądu i Festiwalu, który wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest na stronie internetowej domu kultury www.mdk.bochnia.pl oraz w sekretariacie MDK. Przesłuchania uczestników (na podstawie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeń) zaplanowano na 23 i 24 kwietnia, a koncert galowy odbędzie się w ramach Dni Bochni 2018 w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia.

W jury przeglądu zasiądą przedstawiciele XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2018”, którzy prócz wyłonienia zwycięzcy tytułu „Młody Talent 2018”, wyłonią kandydatów do wojewódzkiego finału festiwalu „Talenty Małopolski 2018”. Przegląd finałowy odbędzie się w Dobczycach 18 maja (muzyczny) i 19 maja (taneczny). Zwycięzcy finałowego etapu wystąpią w koncercie laureatów w Piwnicy pod Baranami w czerwcu tego roku.

--------------------DO POBRANIA--------------------

REGULAMIN "MŁODE TALENTY 2018" - eliminacje MDK

KARTA ZGŁOSZENIOWA "MŁODE TALENTY 2018" - FORMY MUZYCZNE- eliminacje MDK

KARTA ZGŁOSZENIOWA "MŁODE TALENTY 2018" - FORMY TANECZNE - eliminacje MDK

------------------------------------------------------------

REGULAMIN  TALENTY MAŁOPOLSKI 2018

KARTA ZGŁOSZENIOWA - FORMY MUZYCZNE - TALENTY MAŁOPOLSKI 2018

KARTA ZGŁOSZENIOWA - FORMY TANECZNE - TALENTY MAŁOPOLSKI 2018

------------------------------------------------------------

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2