INDYWIDUALNE LEKCJE ŚPIEWU – Sara Rynowska

Sara Rynowska– wokalistka, trener wokalny, nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz uczestniczka szkoleń z zakresu techniki wokalnej, fizjologii głosu oraz logopedii. Swój głos oraz trenerskie kompetencje konsekwentnie rozwija pod czujnym okiem Magdy Sekuły-Lemberger oraz Dominiki Płonki. Ukończyła również klasę fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Jerzego Żurawlewa w Bochni; nieobce jej także gitara i ukulele. Członek zarządu Stowarzyszenia Wokalistów MIX oraz członek stowarzyszenia IVTOM. Jurorka przeglądów artystycznych oraz instruktorka na letnich obozach wokalnych. Od 6 lat pracuje jako instruktor śpiewu w placówkach kultury. Na zajęciach prezentuje holistyczne podejście do ucznia. Zajmuje się nauką techniki wokalnej, interpretacją piosenki oraz rehabilitacją głosu w przypadku jego patologii (niedomykalność fałdów głosowych, guzki, hipo- i hiperfunkcjonalność krtani). Bazuje na metodzie fizjologicznego treningu głosu (fonacja zorientowana na przepływ) wg dra H. Noe, korzystając również z elementów techniki SLS/MIX. Dąży do odnalezienia i rozwinięcia u swoich podopiecznych ich autentycznego, unikalnego brzmienia. Prywatnie interesuje się psychologią oraz duchowością, lubi dobre filmy i książki.

Indywidualne zajęcia wokalne trwają 30 lub 45 minut i obejmują:

- pracę z postawą ciała i oddechem

- emisję oraz relaksację głosu

- artykulację, dykcję

- terapię zaburzeń głosu (guzki śpiewacze, niedomykalność)

- interpretację piosenki i pracę sceniczną

- podstawy teorii muzyki

Prowadzone lekcje nie mają formy terapii zajęciowej bądź muzykoterapii.

Koszt zajęć:
Konsultacja 30 minut - 50 zł
konsultacja 45 minut - 70 zł
Karnet 4 x 30 minut (ważny 1 miesiąc) - 180 zł
Karnet 4 x 45 minut (ważny 1 miesiąc) - 200 zł

………………………………………………………………………………………..

Sara Rynowska – Zajęcia indywidualne

poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki – dzień i godzina do ustalenia z instruktorką.

Zapisy pod tel. 791 170 060

………………………………………………………………………………………..