Gitarzysta Guns’n’Roses z koncertem w Bochni

W ramach cyklu Bochnia Rocks! organizatorzy zaprosili do Bochni Rona „Bumblefoota” Thala, znakomitego muzyka, który w latach 2006-2014 był gitarzystą solowym w legendarnym Guns’n’Roses. Ron wystąpi w Bochni z koncertem 29 września w dużej sali kina Regis.

Bumblefoot - wielokrotnie nagradzany przez specjalistyczne gremia muzyczne, zwycięża rankingi najlepszych gitarzystów, organizowanych przez największe magazyny gitarowe. Kompozytor, aranżer, producent muzyczny, ale przede wszystkich genialny gitarzysta, obdarzony wielkim talentem innowacyjnym. Jego techniczne popisy można było oglądać m.in. podczas koncertów Guns'n'Roses, gdzie pełnił rolę gitarzysty solowego od 2006 do 2014 r. i nagrał partie gitarowe na albumie „Chinese Democracy”.

Dzielił scenę nie tylko z Axl Rose'm, ale wieloma innymi gigantami sceny metalowej, choćby w ramach Metal Allegiance.

Aktualnie zaangażowany jest w szereg przedsięwzięć muzycznych, z których najważniejsze to Art of Anarchy, gdzie w składzie znajdziemy takie tuzy jak: Scott Stapp (Creed), czy John Moyer (Disturbed), czy Sons of Apollo (Mike Portnoy, Billy Sheehan, Derek Sherinian, Jeff Scot Sotto).

Ron prowadzi rocznie kilkadziesiąt klinik gitarowych, z których jedna odbyła się w Bochni, dzień po krakowskim koncercie solowym Artysty w styczniu 2014 r.

Podczas obecnej trasy Bublefoot wykonuje akustyczne aranżacje swoich największych przebojów, co z pewnością ucieszy jego najwierniejszych fanów. Pamiętając jego energetyczny show oraz bardzo udaną klinikę, można mieć pewność, że i tym razem Ron Thal podbije serca publiczności w Bochni.

Koncert otworzy akustyczny duet Piotrek i Sierściu (PiS). Bilety w cenie 80 zł można nabyć w sekretariacie MDK i kasie kina Regis.

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2