Mikołajkowe seanse w Kinie Regis /6.12.2017/

Kino Regis zaprasza najmłodszych widzów w dniu 6 grudnia (środa) na mikołajkowe seanse filmowe.

W tym roku, już tradycyjnie obejrzymy najnowszą animację Disneya – "Coco", dołaczony do niej krótkometrażowy film "Kraina lodu. Przygoda Olafa" oraz przeznaczony dla nieco starszych dzieci film "Mikołaj w każdym z nas".

W kinie nie zabraknie też słodkich upominków ufundowanych przez firmęBOLARUS S.A. oraz promocyjnych cen - tylko tego dnia (6.12) cena biletu zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów wynosić będzie 12 zł ( w przypadku seansu 2D) i 14 zł (na seans 3D + 3 zł za ewentualne okulary.)

 

Harmonogram  projekcji:

Coco: godz. 15.40 (2D), 18.00 (3D). Seanse z polskim dubbingiem. (+ seans "Kraina lodu. Przygoda Olafa")

Mikołajw każdym z nas:  godz. 16.00 (2D), 17.30 (2D). Seanse z polskim dubbingiem.


Opisy filmów:

Coco
gatunek: animowany/familijny/przygodowy
produkcja: USA
reżyseria: Lee Unkrich, Adrian Molina
czas trwania: 109
od lat: b.o.
Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Chłopiec - wbrew rodzinnemu zakazowi - za wszelką cenę chce rozwijać swój talent. W tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie na swej drodze napotyka uroczego oszusta Hektora i z nim odkrywa historię swojej rodziny

 

Kraina lodu. Przygoda Olafa
gatunek: animowany/familijny/przygodowy
produkcja: USA
reżyseria: Kevin Deters, Stevie Wermers
czas trwania: 21
od lat: b.o.

Olaf i Sven powracają w świątecznej krótkometrażówce Walt Disney Animation Studios. Oprócz nich na ekranie zobaczymy ponownie Annę, Elsę oraz Kristoffa. Film w reżyserii wyróżnionego nagrodą Emmy® Kevina Detersa oraz Stevie’go Wermersa-Skeltona wyprodukował zdobywca Oscara® Roy Conli („Wielka szóstka”). Usłyszymy w nim piosenki Elyssy Samsel i Kate Anderson.


Mikołaj w każdym z nas
gatunek: familijny
produkcja: Norwegia
reżyseria: Terje Rangnes
czas trwania: 70
od lat: 6
Nie musisz być dorosły ani bogaty aby dla swych bliskich stać się Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla Ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu...

 

Rezerwacje telefonicznie 14 611 69 35 w.27 (w godz. 15.00-20.00) oraz 14 611 69 35 w.23 (w godz. 9-15)

 

 

 

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2