KLUB MODELARSTWA LOTNICZEGO

Miejski Dom Kultury w Bochni oraz Klub Modelarstwa Lotniczego im. Dywizjonu  316 w Bochni zaprasza do nowootwartej modelarni, która znajduje się na parterze budynku Miejskiego Domu Kultury w Bochni.

Modelarstwo Lotnicze to nie tylko zabawa i forma miłego spędzania wolnego czasu. Jest to oficjalna dyscyplina sportowa, zaliczana do grupy sportów lotniczych, oparta na tych samych regulacjach prawnych co piłka nożna czy siatkowa. Modelarstwo uczy cierpliwości, pracy w zespole, kształtuje charaktery młodych ludzi. Przede wszystkim przyzwyczaja do myślenia i rozwiązywania problemów, nie wspominając o rozwijaniu zdolności manualnych.  Coraz częściej modelarstwo kojarzone jest też z zajęciem pozwalającym na oderwanie młodych ludzi od szaleństwa internetowego. Modelarze to przede wszystkim przyszli inżynierowie, piloci sportowi czy piloci samolotów rejsowych.  W ramach prowadzonych zajęć najpierw wykonywane są modele prostych szybowców halowych, modele szybowców swobodnie latających w holu. Klub Modelarstwa Lotniczego zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia, które odbywają się w czwartki i soboty w godz. 17.00-19.30.

Instruktor - Grzegorz Data – Mistrz Polski w kl F1A 2012r, Puchar Polski w kl F1H 2012r.

Michał Gorczyca – Mistrz Polski juniorów w kl F1N 2012r, Mistrz Polski junior w kl F1N 2013r.

Filip Majka – Puchar Polski w kl. F1N młodzik 2013r

Filip Badylak – Puchar Polski II miejsce w kl F1H junior młodszy 2013, Puchar Polski III miejsce w kl F1K 2013

Grzegorz Data – Puchar Polski III miejsce w kl F1H 2013

Michał Gorczyca – Puchar Polski I miejsce w kl F1S 2013

Michał Wszołek
– Mistrzostwa Polski Latawców III miejsce 2013

Grzegorz Wszołek – Mistrzostwa Aeroklubu Krakowskiego Latawców I miejsce

W klubie buduje się modele szybowców zdalnie sterowane oraz z napędem spalinowym. Młodzież buduje przez okres zimowy modele latające, które na wiosnę się oblatuje i bierze udział w zawodach.

Cena 50,00 zł/miesiąc

………………………………………………………………………………………..

Modelarstwo Lotnicze – Grzegorz Data

czwartek, sobota

17:00 – 19:30

 

………………………………………………………………………………………..

JDC DANCE STUDIO ZAJĘCIA WOKALNE – Beata Ryś Perkusja - Sławek Puka GITARA KLASYCZNA - ELEKTRYCZNA - AKUSTYCZNA SEKCJA TAŃCA ORIENTALNEGO „AMAR” FITNESS MŁODZIEŻOWA SEKCJA FOTOGRAFICZNA GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA KÓŁKO PLASTYCZNE TANIEC TOWARZYSKI – Jan Czechowski CHÓR ZŁOTA JESIEŃ SEKCJA SZACHOWA TEATR DZIECIĘCY „BOCHENEK” BOCHEŃSKI CHÓR KAMERALNY „SALT SINGERS” ROBOTYKA – KREATECH PERKUSJA - ANDRZEJ KLIMA PILATES WARSZTATY SZYCIA KLUB MODELARSTWA LOTNICZEGO COOLturalnie PO ANGIELSKU AKADEMIA ARCHITEKTURY

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2