JDC DANCE STUDIO

JDC jako jedyna szkoła w Polsce prowadzi zajęcia programowe. Są to regularne zajęcia o z góry określonym programie, który jest kontynuowany przez kolejne miesiące. Zapisując się na grupę programową student na każdych kolejnych zajęciach poznaje nową porcję materiału i utrwala to, co zostało wprowadzone do tej pory. Co ważne, założeniem grup programowych jest kontynuacja materiału – poziom zajęć będzie sukcesywnie rósł i obowiązkiem uczestnika zajęć będzie regularna obecność. Na zakończenie trwającego rok cyklu zajęciowego każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający zakończenie kursu na danym poziomie.
Początkujący Jazz – Program obejmujący podstawy styli jazzowych i skupiający się na technice tańca. Podczas regularnych zajęć uczestnicy poznają podstawy tańca jazzowego, wraz z podstawami techniki obrotów. Program obejmuje także naukę choreografii. Po zakończeniu rocznego programu wszyscy uczestnicy gotowi będą by przejść na poziom zaawansowany.

Główny instruktor i założyciel szkoły to ANDRZEJ STAROWICZ – więcej można o nim poczytać na :
http://www.jdcagency.com/choreograf

JDC zaprasza najmłodszych na zajęcia taneczne! www.jdcdance.pl

Zajęcia dla dzieci w JDC Dance Studio to nie tylko nauka tańca. Przede wszystkim chcemy zadbać, by będące pod naszą opieką dzieciaki rozwijały się zdrowo. Specjalnie przygotowany, autorski program, ma na celu zapewnić im przede wszystkim naukę koordynacji, ogólnej sprawności fizycznej oraz rozwinąć ich zdolności rytmiczne.

Trening z dziećmi to zupełnie co innego niż przygotowanie zajęć dla dorosłych. W JDC wychodzimy z założenia, że najmłodsi są najbardziej wymagającą grupą i wymagają największej dozy uwagi, wiedzy, a także często niekonwencjonalnego myślenia. Dlatego właśnie, przygotowaliśmy dla nich specjalny program, podczas którego poznają podstawy najważniejszych styli tanecznych i nabiorą sprawności, a wszystko w formie znakomitej zabawy.

Dla tych, którzy po kilku latach zdecydują, że taniec to nie jednak ich droga ten trening będzie znakomitym ogólnorozwojowym przygotowaniem. Przyda się w każdym sporcie, aktywności fizycznej, a nawet w codziennym życiu.

Dla tych, którzy z nami zostaną, będzie to przygotowanie pod trening dowolnej techniki tanecznej. Jazz, hip-hop, contemporary, taniec towarzyski – bez wzgledu na to, jaką drogę taneczną wybiorą, zadbamy o to by ich ciała były odpowiednio przygotowane.

Poza tym, zajęcia u nas to przede wszystkim wspaniała zabawa! Nasi instruktorzy uczą nie tylko tańca, ale zawsze starają się przekazać dzieciakom pogodę ducha i uśmiech. Wszyscy są wykwalifikowanymi pedagogami, mającymi spore doświadczenie w pracy z najmłodszymi.

Nasi podopieczni nie tylko trenują, ale regularnie startują też w konkursach tanecznych. Grupy JDC KIDS mają za sobą liczne wygrane (m.in. w konkursach Młodych Talentów) i jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa! W przyszłym sezonie szykujemy coś naprawdę wyjątkowego.

Co pól roku szkoła organizuje też spektakl taneczny, w którym najmłodsi mają okazję wystąpić u boku regularnych grup pokazowych. Najzdolniejsze dzieciaki dostają wtedy role równie wymagające, co ich starsi koledzy.

Zapraszamy do działu SPEKTAKLE, gdzie możecie zobaczyć jakie przedstawiania wystawiliśmy do tej pory. Każdy z nich realizowany był z pomocą profesjonalej ekipy (na co dzień współpracującej z Telewizją Polską).
http://www.youtube.com/watch?v=7UN0Rj-gqU0

………………………………………………………………………………………..

Jazz Dance Center – Andrzej Starowicz

wtorki godz. 15.00 – 17.00

czwartki godz. 14.30-20.30

piątki godz. 14.30-18.30

Zapisy pod tel. 695 673 290

………………………………………………………………………………………..

KLUB MODELARSTWA LOTNICZEGO JDC DANCE STUDIO INDYWIDUALNE LEKCJE ŚPIEWU – Sara Rynowska Perkusja - Sławek Puka GITARA KLASYCZNA - ELEKTRYCZNA - AKUSTYCZNA SEKCJA TAŃCA ORIENTALNEGO „AMAR” FITNESS MŁODZIEŻOWA SEKCJA FOTOGRAFICZNA KÓŁKO PLASTYCZNE TANIEC TOWARZYSKI – Jan Czechowski OGNISKO BALETOWE CHÓR ZŁOTA JESIEŃ SEKCJA SZACHOWA TEATR DZIECIĘCY „BOCHENEK” BOCHEŃSKI CHÓR KAMERALNY „SALT SINGERS” ROBOTYKA – KREATECH PERKUSJA - ANDRZEJ KLIMA PILATES WARSZTATY SZYCIA Nordic Walking

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2