Eliminacje Przeglądu Młode Talenty - kolejność prezentacji

Formy Taneczne

Eliminacje Przeglądu Młode Talenty dla Form Tanecznych odbędą się w Oratorium Św. Kingi w Bochni w czwartek 28 kwietnia br. o godzinie 10. Proszę pamiętać o dostarczeniu podkładów muzycznych oraz oryginałów kart zgłoszeniowych.

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

Lp.

Imę i nazwisko

Soliści: od 6 do 9 lat

1

Nicola Hofer

2

Helena Kosecka*

Soliści: od 10 do 15 lat

3

Maria Walasek

4

Róża Seręga- Kawalec*

5

Patrycja Puścizna

6

Oliwia Wilczyńska

Duety: od 10 do 15 lat

7

Maja Dziadowiec i Julia Hnatów

8

Marcelina Kołacz i Maksymilian Leśniak

Zespół: od 6 do 9 lat

9

ZAJĄCZKI

10

PIĄTKOWE GAGATKI

11

TIGER DANCE

12

SHOCK DANCE

13

JDC SPOKO

14

JDC SUPER CREW

Zespół: od 10 do 15 lat

15

ALL STAR CREW

16

JDC SWAGGERSI

17

DZIEWCZYNY Z DRUŻYNY

18

JDC VENUS

19

NEW FRESH*

20

PERFORMERSS

21

FLASCH

22

BLVCK*

Zespół: od 16 do 21 lat

23

JDC TENS

 

* - proszę donieść oryginał karty zgłoszeniowej

** - proszę podejść uzupełnić kartę zgłoszeniową

Układając kolejność prezentacji, staraliśmy się uwzględnić Państwa oczekiwania co do godziny występu w związku z powyższym nie przewidujemy już zmian w jej kolejności.

 

___________________________________________________________________________________________________

 

Formy Muzyczne

Eliminacje Przeglądu Młode Talenty dla Form Muzycznych odbędą się w dużej sali kina Regis w Bochni w piątek 29 kwietnia br. o godzinie 10. Proszę pamiętać o dostarczeniu podkładów muzycznych oraz oryginałów kart zgłoszeniowych.

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

Lp.

Imę i nazwisko

Soliści: od 6 do 9 lat

Lp.

Imę i nazwisko

1

Barbara Myszka

2

Wiktoria Kasprzyk

3

Emilia Bogoń

4

Anastazja Maćkowska

5

Julia Kokoszka

6

Anna Juszczak

7

Anna Michniak

8

Greta Gefert**

9

Julia Ponikau**

Soliści: od 10 do 15 lat

10

Agnieszka Matras

11

Katarzyna Kuchnik*

12

Katarzyna Opoka*

13

Krystyna Szewczyk

14

Gabriela Fortuna

15

Maja Laska

16

Martyna Dziedzic*

17

Klaudia Olipra

18

Katarzyna Kamińska

19

Agnieszka Nowakowska*

20

Anna Zagórska*

21

Katarzyna Kuchnik*

22

Piotr Sieczka*

23

Wiktoria Wróbel

Soliści: od 16 do 21 lat

24

Karolina Michniak*

25

Karolina Drzazga

26

Mariola Czuper*

Duety: od 10 do 15 lat

27

Oliwia Pajor i Wojciech Pajor*

Zespoły: od 10 do 15 lat

28

IMPULS*

29

SHADOW

 

* - proszę donieść oryginał karty zgłoszeniowej

** - proszę podejść uzupełnić kartę zgłoszeniową (nie podany II tytuł utworu)

Układając kolejność prezentacji, staraliśmy się uwzględnić Państwa oczekiwania co do godziny występu w związku z powyższym nie przewidujemy już zmian w jej kolejności.

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • Logo 2