Dzień Dziecka w Kinie - na słodko i zabawnie - 1.06.2016

1 czerwca Kino Regis zaprasza najmłodszych na słodkie,  specjalnie im dedykowane seanse filmowe.

W tym roku do wyboru dwie propozycje filmowe: "ANGRY BIRDS FILM" - czyli filmowa, animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat (film w wersji 2D i 3D) oraz "MECZ ŻYCIA" - polecany starszym dzieciom, ciepły film o radości życia i kiełkującej miłości.

Jako dodatek do biletu przewidziany jest słodki upominek ufundowany przez firmę BOLARUS S.A. (dotyczy regularnych seansów).

Seanse:

- ANGRY BIRDS FILM /premiera/, duża sala, godz. 15.00 (2D), 17.00 (2D), 19.00 (3D)

  Bilety (tylko 1 czerwca): 12 zł - na seanse 2D i 14 zł na seanse 3D
- MECZ ŻYCIA, mała sala, godz. 17.15

  Bilety (tylko 1 czerwca):  10 zł


Opisy filmów:


ANGRY BIRDS FILM
Reż.: Clay Kaytis, Fergal Reilly
Wyk.:  polski dubbing
USA / Finlandia,  animowany/familijny/komedia, 99 min., b.o.

Filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Do tej pory grę „Angry Birds” ściągnęły ponad trzy miliardy (!) użytkowników na całym świecie, a w każdym miesiącu gra w nią ok. 60 milionów ludzi.
Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomba. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek...
Dzięki filmowi dowiemy się wreszcie dlaczego Angry Birds są takie... angry!

MECZ ŻYCIA
Reż.: Katarina Launing
Wyk.: polski dubbing
Norwegia, familijny / sportowy, 102 min., 9 lat

Anja uwielbia piłkę nożną, chociaż jej kolega z klasy Jonas uważa, że ten sport nie jest dla dziewczyn. Anja z humorem reaguje na zaczepki Jonasa, nie wiedząc, że tak naprawdę chłopak jest w niej zakochany. Nagle na dziewczynę spada straszny cios – rozpoznano u niej białaczkę. Mimo to pozostaje pełna optymizmu i energii i chce zagrać w szkolnym turnieju piłki nożnej. Kiedy się okazuje, że choroba może uniemożliwić jej udział w meczu, Jonas układa wyjątkowy plan.
Ciepły film o radości życia i kiełkującej miłości...

--------------------
Istnieje możliwość organizacji dodatkowych seansów dla zorganizowanych grup, poza godzinami regularnych projekcji (w dniach 27.05 -1.06).
Rezerwacje grupowe: tel. 14 611 69 35 w.23 (po-pn, godz. 8-16).
Rezerwacje indywidualne: tel. 14 611 69 35 w.27 (codziennie z wyjątkiem czwartków, na pół godziny przed pierwszym seansem i do ostatniego seansu)

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2