Chory na sukces-spektakl kabaretowy

Spektakl komediowy „Chory na sukces” w reżyserii Stefana Friedmana będzie można obejrzeć w Bochni w Oratorium Św. Kingi, we wtorek 12 grudnia o godz. 18. Na scenie zagoszczą: Krzysztof Ibisz, Piotr Pręgowski, Krzysztof Hanke i Tadeusz Ross.

„Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, granego przez Krzysztofa Ibisza, który chce wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – jego narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzy na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskredytować to, co się o Nim niesłusznie mówi.

Pomagają mu w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idola, na wszelki możliwy sposób.

W trakcie spektaklu usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą zapewni spektakl.

Spektakl kabaretowy „Chory na sukces”

Oratorium Św. Kingi w Bochni

12 grudnia 2017 r., godz. 18.00

Organizator: Agencja Impresaryjno Promocyjna Pegaz Bis

Bilety w cenie 75 zł i 65 zł można nabyć w Miejskim Dom Kultury przy ul. Regis 1 w Bochni, tel. 14 611 69 35.

Nasi partnerzy

  • Logo 1
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 5
  • Logo 6
  • werner
  • Logo 2